سلام.

بعد از مدتها نوشتنم اومد یکمی هم از فضای شخصی تر زندگیم بنویسم. حالا یجوری گفتم شخصی انگار می‌خوام چی بگم

مدتها بود به دلیل درس و دانشگاه به هیچ کاری نمی‌رسیدم، از همه تفریحاتم می‌گذشتم تا بتونم درسمو با موفقیت بگذرونم. حقیقتشو بخوام بگم توی دانشگاه هیچ وقت از درسی که خوندم لذت نبردم جز موارد معدود که به اون درس علاقه داشتم و سیر نمی‌شدم از خوندنش. مثلا ریاضی مهندسی، معادلات، ترمودینامیک، طراحی راکتور و .

کنکور ارشد دادم و با هزار شوق که دارم به هدفم نزدیک میشم اما خیال واهی بود. یک مدت دچار افسردگی شدم و بدون اینکه کسی بفهمه پیش مشاور میرفتم. اون می‌گفت باید قرص مصرف کنی و من به جای قرص می‌رفتم حرم تا روحمو درمان کنم. تا چند روز خوب بودم و دوباره باید میرفتم حرم. این حرم رفتنها هیچ وقت منو خسته نکرد و نمی‌کنه. بعد از ازدواجم با سوال اطرافیان مواجه شدم که تو که میخواستی خونه دار بشی چرا درس خوندی؟ و من واقعا دلم می‌گرفت از این حرفها. از اینکه همه چیز رو با پول مقایسه می‌کنند و همه افراد با میزان درآمدشون امتیاز دارن! این شد که تصمیم گرفتم به توانایی های فردیم اضافه کنم، تا بتونم خودمو از فکرهای پوچ و منفی که اطرافیان به من القا می‌کنند رها کنم. این شد که برای اولین بار رفتم سمت هنر و انصافاً این جسارت و شجاعت رو کسی جز همسرم به من نداد. با کوچکترین چیز اینقدر تشویقم می‌کرد که فکر می‌کردم اتم شکافتم و بیشتر به سمت هنر گرایش پیدا کردم. گلدون با شیشه مربا ، جای مسواک با شیشه سس، و خیلی چیزای دیگه که از قشنگیاشون هر چی بگم کم گفتم

حالا هم کلا یک پیج زدم ، بافتنی می‌کنم . شاید باورتون نشه ولی من یاد گرفتم بدون هیچ کلاسی.

حالا در کنار این هنر روحم جلا پیدا کرده و احساس مثبت زیادی دارم. اینکه خالق چیزی هستم که تا قبل از این فقط مصرف کننده اش بودم حس سرزندگی بهم میده . ساعتهای طولانی تنهایی در خونه رو بدون اینکه متوجه بشم به خلق آثار هنری می‌گذرونم و یاد میگیرم و می‌بافم و تن عزیزانم می‌کنم و البته فروش هم دارم.

اگه دوست دارید پیجمو ببینید و تبلیغ کنید تا بیشتر دیده بشم. از همدیگه حمایت کنیم ☺

ممنونم.

آدرس پیجم @honar.crochet

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها